• Akrilinis tinkas samanėlė 1,0 mm ALPOL AT 350 25 Kg (PURŠKIMUI)

Pastatų vidui ir išorei tinkuoti dekoratyviniu, plonu tinko sluoksniu (pvz., šiltinant šiltinimo sistema ALPOL EKO PLUS su polistireninio putplasčio plokštėmis). Tinkuoti reikia rankiniu būdu, rekomenduojama samanėlės rašto tinką purkšti mechaniniu būdu. Gali būti naudojamas baltas arba tonuojamas pagal ALPOL COLOR ir kitas spalvų paletes.

Išeiga: apie 1,7 kg/m2


Techniniai duomenys

Sudėtis: akrilo kopolimero dispersija, mineraliniai užpildai, pigmentai ir priedai. 

Tūrio tankis: apie 1,9 kg/dm3

Džiūvimo trukmė: maždaug 6 val.

Visiško sukietėjimo trukmė po maždaug 2 dienų

Spalvos: natūraliai balta bazė ir spalvos pagal ALOPOL COLOR spalvų paletę arba pateiktą pavyzdį.

Garantija

5 metai ALPOL EKO PLUS sistemai.

Pagrindo rūšis

Pastatų šiltinimo sistemų armuojamasis sluoksnis, cemento tinkas, cemento ir kalkių tinkas, betono paviršius.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, stabilus, tvirtas ir tinkamai subrandintas (armuojamasis sluoksnis bent 3 dienos nuo tinklo įleidimo į klijus, tinkas po 28 dienų nuo tinkavimo, subrandintas betonas). Silpnai kimbančius, trapius ir eižėjančius sluoksnius pašalinti, ištrupėjimus užpildyti greitojo rišimo ALPOL AZ 130 arba išlyginamuoju skiediniu ALPOL AZ 135. Silpnus arba sugeriančius pagrindus gruntuoti giliosios skvarbos preparatu ALPOL AG 700. Pagrindą nudažyti tinko gruntu ALPOL AG 705 bent 24 valandos prieš tinkuojant. Rekomenduojama gruntą nudažyti tinko spalva.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Naudojimo būdas

Prieš tinkuojant tinką gerai išmaišyti lėtaeigiu maišikliu. Tinkuoti nerūdijančia plienine glaistykle, nubraukti ir išlyginti iki grūdelių dydžio, paskiau nutrinti plastikine glaistykle iki gaunama reikiama tekstūra – avinėlis arba kinivarpa. Tinkavimo darbus vienoje plokštumoje atlikti be prastovų, kad būtų išvengta tinko struktūros skirtumų. Paviršius jungti „drėgnas su drėgnu“ būdu. Rekomenduojama vieną plokštumą tinkuoti tos pačios gamybos serijos tinku. Tinkavimo technologines pertraukas planuoti tose vietose, kur jungiamos spalvos, pastato kraštuose, po nuleidimo vamzdžiais ir pan.

Darbų atlikimo sąlygos

Prieš tinkuojant patikrinti, ar spalva atitinka užsakytą. Darbus atlikti esant nuo +5°C iki +25°C aplinkos temperatūrai. Tinko negalima maišyti su kitu tinku, rišikliais, užpildais ir dažymo sistemoje nenumatytais dažikliais. Neskiesti vandeniu. Nenaudoti nešvarių ar rūdijančių įrankių ir indų. Netinkuoti, kai veikia tiesioginiai saulės spinduliai, pučiant stipriam vėjui ar esant aukštam oro drėgniui. Ką tik tinkuotus paviršius saugoti uždengiant tinklu.

Laikymas

Originalioje, nepažeistoje, sandariai uždarytoje pakuotėje nuo +5°C iki +25°C temperatūroje – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Produktą saugoti, kad neperšaltų ir neperkaistų.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (20±2)°C temperatūros ir (60±5)% oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo ir visiško sukietėjimo trukmė gali keistis. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Akrilinis tinkas samanėlė 1,0 mm ALPOL AT 350 25 Kg (PURŠKIMUI)


Kaina:

  • 24.99€
  • 19.99€ Kib
Susijusios prekės

Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10L

Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10L

Fasadų dažai, visiems tvirtiems mineraliniams ir organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams..

25.99€

Labai elastingi akriliniai dažai fasado sienoms ALPOL AF 645 5L

Labai elastingi akriliniai dažai fasado sienoms ALPOL AF 645 5L

Dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams ir organiniams paviršiams dažyti, suteikiant jiems patvarų..

39.99€

Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 5L

Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 5L

Fasadų dažai, visiems tvirtiems mineraliniams ir organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams..

19.99€

Plačiau