• Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10L

Fasadų dažai, visiems tvirtiems mineraliniams ir organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams dažyti, suteikiant jiems dekoratyvinį ir apsauginį sluoksnį. Rekomenduojami kaip baigiamasis dekoratyvinio mineralinio tinko sluoksnis, naudojant ALPOL EKO PLUS sistemą su polistireninio putplasčio plokštėmis. Sukuria patvarią, elastingą, matinę dangą, labai atsparią neigiamam klimato sąlygų poveikiui (krituliams, saulės spinduliams, kritinėms temperatūroms ir dūlėjimui), trinčiai ir plovimui. Dažų bazė yra baltos spalvos, kurią galima tonuoti pagal ALPOL COLOR arba kitas,dažų spalvines paletes.

 G3 –E3 –S1 –V3 –W1 –A–C1 tipas

Išeiga: apie 0,25 l/m2 (du kartus dažant vidutinio šiurkštumo faktūros tinką).

  • Ekologiški;
  • Atsparūs aplinkos poveikiui;
  • Hidrofobiški;
  • Atsparūs valymui;
  • Tonuojami pagal Alpol ir kitų žinomiausių gamintojų spalvų paletes

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Naudojimo būdas

Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Gerai išmaišytus dažus tepti dažymo voleliu, teptuku arba purkšti (purškiant mašininiu būdu būtina atitinkamai parinkti purškimo parametrus). Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais. Dažant pirmą sluoksnį, jeigu reikia, dažus galima skiesti nedideliu vandens kiekiu (iki 10 %). Antrą sluoksnį galima dažyti, kai visiškai išdžiūsta pirmasis. Mechaniniu būdu purkšti tik nesant vėjo. Nutraukus dažymo darbus, įrankius palikti dažuose. Rekomenduojama visą fasadą dažyti vienos gamybos serijos dažais arba sumaišyti skirtingų gamybos serijų dažus, kad nesiskirtų spalvotų dažų atspalviai. Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Panaudotus darbo įrankius plauti vandeniu.

Pagrindo rūšis

ALPOL EKO PLUS šiltinimo sistemos dekoratyvinis mineralinis ir akrilinis tinkas, tinkamai išdžiovintas cemento ir kalkių tinkas, betono paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai. Tinkas ir dažų sluoksniai plastikų dispersijos pagrindu. Nenaudoti PVC ir medienos pagrindams dažyti.
 
Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebių dėmių, biologinės ir cheminės kilmės nuobėgų (druskų ar korozijos). Senus pagrindus būtina nuplauti suslėgtu vandeniu. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Sugeriančius ar dulkėtus (stipriai kreidingus) paviršius nudažyti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 arba bespalviu sugeriančių paviršių gruntu ALPOL AG 704. Jeigu dažomas naujas mineralinis pagrindas (pvz., cemento ir kalkių tinkas), pagrindą būtina bent 4 savaites džiovinti. Dekoratyvinį tinką galima dažyti anksčiausiai praėjus 3 dienoms, kai tinkas paklojamas.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5 °C iki +25°C. Į dažus nepilti jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų sluoksnį, kol visiškai išdžiūsta, saugoti nuo kritulių tinkamai uždengiant, nes dėl netinkamų dažymo ir dažų džiūvimo sąlygų gali atsirasti spalvos pakitimų ir skirtis atspalviai.
 
Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.
 
Laikymas

Originalioje, nepažeistoje pakuotėje ir sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10L


Kaina:

28.99€ Kib
Susijusios prekės

NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

Visiems tvirtiems mineraliniams, organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams, suteikiant jie..

24.99€

Akrilinis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 350 1,0 mm (Samanėlė) 25 Kg (PURŠKIMUI)

Akrilinis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 350 1,0 mm (Samanėlė) 25 Kg (PURŠKIMUI)

Akrilinis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 350 Struktūrinis tinkas geriausiai tinka past..

28.99€

Žymos: Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10 L

Plačiau