• Labai elastingi akriliniai dažai fasado sienoms ALPOL AF 645 5L

Dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams ir organiniams paviršiams dažyti, suteikiant jiems patvarų, elastingą dekoratyvinį ir apsauginį sluoksnius. Sukuria elastingą, matinę dangą, labai atsparią vandens skvarbai, nešvarumams ir biologinei korozijai. Rekomenduojami naudoti paviršiams, kuriuose yra iki 1,2 mm pločio, stabilių ištisinių mikro įtrukimų (dukart dažant). Gali būti naudojami fasadams su šiltinimo sistemomis atnaujinti. Netinka konstrukcinio pobūdžio nestabiliems įtrūkiams dažyti. Dažų bazė yra baltos spalvos, kurią galima tonuoti pagal ALPOL COLOR arba kitas, dažų spalvines paletes.

 G3 –E3 –S1 –V3 –W1 –A–C1 tipas

Išeiga: apie 0,2–0,6 l/m2 (dukart dažant), atsižvelgiant į įtrūkių kiekį ir jų plotį  bei pagrindo  ir paviršiaus tipą.

  • Ekologiški;
  • Padengia iki 1,2 mm įtrūkimus;
  • Atsparūs aplinkos poveikiui;
  • Hidrofobiški;
  • Atsparūs valymui;
  • Tonuojami pagal Alpol ir kitų žinomiausių gamintojų spalvų paletes

  Parašyti atsiliepimą

  Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
      Blogas           Geras
  Captcha

  Naudojimo būdas

  Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Gerai išmaišytus dažus tepti teptuku arba dažymo voleliu. Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais, neskiesti. Antrą sluoksnį galima tepti, kai visiškai išdžiūsta pirmasis. Rekomenduojama visą fasadą dažyti vienos gamybos serijos dažais arba sumaišyti skirtingų gamybos serijų dažus, kad nesiskirtų spalvotų dažų atspalviai. Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Panaudotus darbo įrankius plauti vandeniu.

  Pagrindo rūšis

  Tinkamai išdžiovintas cemento kalkių tinkas, betoniniai paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai, kuriems nereikia ypač laidžių dangų. Dekoratyviniu plonasluoksniu tinku tinkuotos šiltinimo sistemos su polistireniniu putplasčiu. Gerai prigludusios dispersinių ir mineralinių dažų dangos. Nenaudoti mediniams pagrindams.
   
  Pagrindo paruošimas

  Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebių dėmių, biologinės ir cheminės kilmės nuobėgų (druskų ar korozijos). Senus pagrindus būtina nuplauti suslėgtu vandeniu. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Sugeriančius mineralinius paviršius gruntuoti sugeriančių pagrindų bespalviu gruntu ALPOL AG 704. Kreidingus arba dulkančius pagrindus sutvirtinti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700. Jeigu dažomas naujas cementinis kalkių tinkas, būtina jį džiovinti ne mažiau nei 4 savaites. Naują akrilinį ir silikoninį dekoratyvinį tinką anksčiausiai galima dažyti po 3 dienų, kai nutinkuojama, mineralinį ir silikatinį – anksčiausiai po 14 dienų. Dekoratyvinio tinko didesnius nei 1,2 mm įtrūkimus užpildyti elastinga užpilomąja mase, kurią galima dažyti, cementinio kalkių tinko įtrūkimus iškalti ir užpildyti tinkamai parinktu tinko skiediniu.

  Darbų atlikimo sąlygos

  Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5°C iki +25°C. Į dažus nepilti vandens, jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų dangą saugoti nuo kritulių, kol visiškai išdžiūsta – naudoti tinkamas apsaugos priemones.
   
  Pastabos

  Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2)°C temperatūros ir (50±5)% oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Sudėtyje yra: 5-chlor-2-metil-4-izotiazol-3-ono [EB Nr. 247-500-7] ir 2-metil-4-izotiazol-3-ono [EB Nr. 220-239-6] mišinys (3:1). Gali sukelti alerginę reakciją. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.
   
  Laikymas

  Originalioje, nepažeistoje pakuotėje ir sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

  Labai elastingi akriliniai dažai fasado sienoms ALPOL AF 645 5L


  Kaina:

  40.99€ Kib
  Susijusios prekės

  Silikatiniai fasado dažai ALPOL AF 660 10L

  Silikatiniai fasado dažai ALPOL AF 660 10L

  Fasadų dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams dažyti, sutei..

  35.99€

  Akrilinis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 350 1,0 mm (Samanėlė) 25 Kg (PURŠKIMUI)

  Akrilinis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 350 1,0 mm (Samanėlė) 25 Kg (PURŠKIMUI)

  Akrilinis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 350 Struktūrinis tinkas geriausiai tinka past..

  28.99€

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 10L SALSA

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 10L SALSA

  Visiems tvirtiems mineraliniams, organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams, suteikiant jie..

  47.99€

  Plačiau