• Elastingi silikoniniai fasadiniai dažai ALPOL AF 685 5L

Dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams ir organiniams paviršiams, padengti didesnio elastingumo, dekoratyviniu ir apsauginiu sluoksniu.  Sukuria elastingą, garams laidžią, matinę dangą, labai atsparią vandens įgeriamumui, nešvarumams ir biologinei korozijai.  Rekomenduojami dažyti paviršiams, kuriuose yra iki 0,25 mm pločio stabilių, ištisinių mikro įtrūkimų (dukart dažant). Gali būti naudojami fasadams su šiltinimo sistemomis atnaujinti.  Netinka dažyti ant konstrukcinio pobūdžio, nestabilių įtrūkių. Dažų bazė yra baltos spalvos, kurią galima tonuoti pagal ALPOL COLOR arba kitas, dažų spalvines paletes.

G3 –E3 –S1 –V2 –W3 –A–C0 tipas

Išeiga: apie 0,2–0,6 l/m2 (dukart dažant), atsižvelgiant į įtrūkių kiekį ir plotį bei pagrindo tipą ir paviršiaus faktūrą.  

  • Ekologiški;
  • Kvėpuojantys;
  • Pralaidūs vandens garams;
  • Padengia iki 0,25 mm įtrūkimus;
  • Atsparūs aplinkos poveikiui;
  • Hidrofobiški;
  • Atsparūs valymui;
  • Atsparūs grybeliams ir pelėsiams;
  • Vidaus ir išorės darbams;
  • Tonuojami pagal Alpol ir kitų žinomiausių gamintojų spalvų paletes

  Parašyti atsiliepimą

  Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
      Blogas           Geras
  Captcha

  Naudojimo būdas

  Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Gerai išmaišytus dažus tepti teptuku arba dažymo voleliu. Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais, neskiesti. Antrą sluoksnį galima tepti, kai visiškai išdžiūsta pirmasis. Rekomenduojama visą fasadą dažyti vienos gamybos serijos dažais arba sumaišyti skirtingų gamybos serijų dažus, kad nesiskirtų spalvotų dažų atspalviai. Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Panaudotus darbo įrankius plauti vandeniu.

  Pagrindai

  tinkamai išdžiovintas cemento kalkių tinkas, betoniniai paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai. Dekoratyviniu plonasluoksniu tinku tinkuotos šiltinimo sistemos. Gerai prigludusios dispersinių ir mineralinių dažų dangos. Nenaudoti mediniams pagrindams.

  Pagrindo paruošimas

  pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebių dėmių, biologinės ir cheminės kilmės nuobėgų (druskų ar korozijos). Senus pagrindus būtina nuplauti suslėgtu vandeniu. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Sugeriančius, kreidingus ar dulkančius mineralinis pagrindus prieš dažant gruntuoti mineralinių pagrindų silicio polimerų gruntu ALPOL AG 707. Dažant naują cemento kalkių tinką bent 4 savaites išdžiovinti. Naują akrilo ir silikono dekoratyvinį tinką anksčiausiai galima dažyti po 3 dienų, kai nutinkuojama, mineralinį ir silikatinį – anksčiausiai po 14 dienų. Didesnius nei 0,25 mm įtrūkius rekomenduojama prieš dažant gruntuoti ir nudažyti ypač elastingais akrilo dažais ALPOL AF 645. Didesnius nei 1,2 mm dekoratyvinio tinko įtrūkius užpildyti elastinga užpildymo mase, kuri tinkama dažyti, o cemento kalkių tinko įtrūkius iškalti ir užpildyti tinkamai parinktu tinko skiediniu.

  Darbų atlikimo sąlygos

  Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5 °C iki +25 °C. Į dažus nepilti vandens, jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų dangą saugoti nuo kritulių, kol visiškai išdžiūsta – naudoti tinkamas apsaugos priemones.

  Pastabos

  Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Sudėtyje yra: 5-chlor-2-metil-4-izotiazol-3-ono [EB Nr. 247-500-7] ir 2-metil-4-izotiazol-3-ono [EB Nr. 220-239-6] mišinys (3:1). Gali sukelti alerginę reakciją. Naudoti apsauginius akinius. Dažų patekus į akis, nedelsiant akis gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Taip pat saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

  Laikymas

  Originalioje, nepažeistoje pakuotėje ir sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

  Elastingi silikoniniai fasadiniai dažai ALPOL AF 685 5L


  Kaina:

  69.00€ Kib
  Susijusios prekės

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

  Visiems tvirtiems mineraliniams, organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams, suteikiant jie..

  24.99€

  Mineralinio, modeliuojamo ir silikoninio tinko gruntas ALPOL AG 701 13 Kg

  Mineralinio, modeliuojamo ir silikoninio tinko gruntas ALPOL AG 701 13 Kg

  Skirtas pavišių padengti šiurkščiu, kibumą gerinančiu, baltu ar spalvotu sluoksniu. Tinka ant visų ..

  23.00€

  NANO silikoninis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 381 1,5 mm (Samanėlė) 25 Kg

  NANO silikoninis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 381 1,5 mm (Samanėlė) 25 Kg

  Nešvarumams ir biologinei korozijai labai atspariam dekoratyviniam, plonasluoksniam tinkavimui past..

  42.99€

  Plačiau