• NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

Visiems tvirtiems mineraliniams, organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams, suteikiant jiems dekoratyvinį ir apsauginį sluoksnius. Rekomenduojami, dažyti renovuojamus, senovinius objektus ir naudoti, kaip baigiamąjį sluoksnį šiltinimo sistemose, ALPOL EKO PLUS su polistireninio putplasčio plokštėmis bei ALPOL EKO PLUS WM su mineraline vata.  Sukuria garams laidžią, patvarią ir elastingą, matinę dangą, labai atsparią nešvarumams ir neigiamam aplinkos sąlygų poveikiui (krituliams, saulės spinduliams, kritinėms temperatūroms, dūlėjimui). Sandari, vidinė mikrostruktūra, veikiant paviršių lietui, suteikia jam savybę, veiksmingai ir tolygiai savaime nusivalyti ir sumažina tikimybę nuobėgoms atsirasti. Pasyvioji ir aktyvioji, apsauginės formulės NanoBioResistant®, sujungia antibakterines ir priešgrybelines, aktyviųjų NANOdalelių (pasyvioji apsauga) ir naujausios kartos paviršinių, kapsulinių biocidų (aktyvioji apsauga) savybes ir užtikrina kompleksinį ir ilgalaikį atsparumą biologinei korozijai. Dažų bazė yra baltos spalvos, kurią galima tonuoti pagal ALPOL COLOR arba kitas, dažų spalvines paletes.

G3 –E3 –S1 –V2 –W3 –A–C0 tipas

Išeigaapie 0,33 l/m2 (du kartus dažant vidutinio šiurkštumo faktūros tinką).

  • Ekologiški;
  • Kvėpuojantys;
  • Hidrofobiški;
  • Pralaidūs vandens garams;
  • Atsparūs aplinkos poveikiui;
  • Atsparūs grybeliams ir pelėsiams;
  • Vidaus ir išorės darbams;
  • Tonuojami pagal Alpol ir kitų žinomiausių gamintojų spalvų palete

  Parašyti atsiliepimą

  Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
      Blogas           Geras
  Captcha

  Naudojimo būdas

  Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Gerai išmaišytus dažus tepti dažymo voleliu, teptuku arba purkšti (purškiant mašininiu būdu būtina atitinkamai parinkti purškimo parametrus). Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais. Dažant pirmą sluoksnį, jeigu reikia, dažus galima skiesti nedideliu vandens kiekiu (iki 10%). Antrą sluoksnį galima dažyti, kai visiškai išdžiūsta pirmasis. Mechaniniu būdu purkšti tik nesant vėjo. Nutraukus dažymo darbus, įrankius palikti dažuose. Rekomenduojama visą fasadą dažyti vienos gamybos serijos dažais arba sumaišyti skirtingų gamybos serijų dažus, kad nesiskirtų spalvotų dažų atspalviai.  Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Panaudotus darbo įrankius plauti vandeniu.

  Pagrindai

  ALPOL EKO PLUS i ALPOL EKO PLUS šiltinimo sistemų mineralinis ALPOL AT 319÷337 ir nanosilikoninis ALPOL AT 380÷387, tinkamai subrandintas cemento ir kalkių tinkas, betono paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai. Tinkas ir dažų sluoksniai organinių rišiklių (polimerų, akrilo, silikono) pagrindu. Nenaudoti PVC ir medienos pagrindams dažyti. 

  Pagrindo paruošimas

  Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebių dėmių, biologinės ir cheminės kilmės nuobėgų (druskų ar korozijos). Senus pagrindus būtina nuplauti suslėgtu vandeniu. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Įgeriančius ar dulkėtus (stipriai kreidinius) mineralinius pagrindus prieš dažant gruntuoti silikatiniu polimeriniu mineralinių pagrindų gruntu ALPOL AG 707. Jeigu dažomas naujas tinkas, tinkamai išdžiovinti ir subrandinti: cemento ir kalkių bei dekoratyvinį mineralinį tinką bent 14 dienų, tinką organinių (akrilo, silikono) rišiklių pagrindu bent 3 dienas. Esant nepalankioms orų sąlygoms ir storesnių nei 2 cm cemento ir kalkių tinko atveju brandinti atitinkamai ilgiau. Jeigu pagrindas netolygiai įsigeria arba atsiranda kristalinių druskų nuobėgų, dėl kurių sudėtinga dažyti ir atsiranda dėmių bei dažų sluoksnio spalvos pakeitimų, rekomenduojama prieš dažant paviršių gruntuoti gruntu ALPOL AG 701. Naudojant gruntą ALPOL AG 701 taip pat galima sutrumpinti dekoratyvinio mineralinio tinko brandinimo laikotarpį iki 7 dienų.

  Darbų atlikimo sąlygos

  Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5 °C iki +25°C. Į dažus nepilti jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Dažų sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų sluoksnį, kol visiškai išdžiūsta, saugoti nuo kritulių tinkamai uždengiant, nes dėl netinkamų dažymo ir dažų džiūvimo sąlygų gali atsirasti spalvos pakitimų ir skirtis atspalviai.

  Pastabos

  Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2)°C temperatūros ir (50±5)% oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Naudoti apsauginius akinius. Dažų patekus į akis, nedelsiant akis gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Taip pat saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

  Laikymas

  Originaliose, nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

  Bendrieji patarimai

  Darbus atlikti laikantis statybos darbų taisyklių ir DSS reikalavimų, taip pat ALPOL EKO PLUS arba ALPOL EKO PLUS WM šiltinimo sistemų instrukcijų bei Statybos technikos instituto instrukcijų Nr. 418/2007 ir 447/2009 rekomendacijų. Jeigu dažomi pastatų lauko šiltinimo sistemų paviršiai, būtina vengti naudoti tamsias spalvas, kurių šviesos atspindžio koeficientas Y yra mažesnis nei 20%.

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA


  Kaina:

  24.99€ Kib
  Susijusios prekės

  Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10L

  Akriliniai fasado sienų dažai ALPOL AF 640 10L

  Fasadų dažai, visiems tvirtiems mineraliniams ir organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams..

  28.99€

  Silikatiniai fasado dažai ALPOL AF 660 5L

  Silikatiniai fasado dažai ALPOL AF 660 5L

  Fasadų dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams dažyti, sutei..

  22.50€

  Elastingi silikoniniai fasadiniai dažai ALPOL AF 685 5L

  Elastingi silikoniniai fasadiniai dažai ALPOL AF 685 5L

  Dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams ir organiniams paviršiams, padengti didesnio elastingumo, d..

  69.00€

  Mineralinio, modeliuojamo ir silikoninio tinko gruntas ALPOL AG 701 13 Kg

  Mineralinio, modeliuojamo ir silikoninio tinko gruntas ALPOL AG 701 13 Kg

  Skirtas pavišių padengti šiurkščiu, kibumą gerinančiu, baltu ar spalvotu sluoksniu. Tinka ant visų ..

  23.00€

  Plačiau