• Silikatiniai fasado dažai ALPOL AF 660 5L

Fasadų dažai, visiems tvirtiems, mineraliniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams dažyti, suteikiant jiems dekoratyvinį ir apsauginį sluoksnius. Rekomenduojami istoriniams ir senoviniams objektams dažyti ir naudoti kaip sistemų ALPOL EKO PLUS su polistireninio putplasčio plokštėmis ir ALPOL EKO PLUS WM su mineraline vata, mineralinio tinko paviršiui padengti. Gerai dengiantys dažai, papildyti priedais, kurie saugo nuo pernelyg didelio vandens įgeriamumo. Sukuria patvarią, matinę dangą, labai atsparią nešvarumams ir neigiamam klimato sąlygų poveikiui (krituliams, saulės spinduliams, kritinėms  temperatūroms ir dūlėjimui). Išsiskiria labai dideliu oro, vandens garų ir CO2 laidumu bei ypatingu atsparumu mikroorganizmų kapimuisi (grybeliams, dumbliams, pelėsiams). Nekeičia pagrindo akytumo ir struktūros. Tai leidžia išsaugoti natūralią fasado paviršiaus išvaizdą. Dažų bazė yra baltos spalvos, kurią galima tonuoti pagal ALPOL COLOR arba kitas, dažų spalvines paletes.

 G3 –E3 –S1 –V1 –W1 –A–C0 tipas

Išeiga: apie 0,33 l/m2 (du kartus dažant vidutinio šiurkštumo faktūros tinką).

  • Ekologiški;
  • Kvėpuojantys;
  • Pralaidūs vandens garams;
  • Atsparūs aplinkos poveikiui;
  • Atsparūs grybeliams ir pelėsiams;
  • Vidaus ir išorės darbams;
  • Tonuojami pagal Alpol ir kitų žinomiausių gamintojų spalvų paletes

  Parašyti atsiliepimą

  Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
      Blogas           Geras
  Captcha

  Naudojimo būdas

  Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Gerai išmaišytus dažus tepti dažymo voleliu, teptuku arba purkšti (purškiant mašininiu būdu būtina atitinkamai parinkti purškimo parametrus). Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais. Dažant pirmą sluoksnį, jeigu reikia, dažus galima skiesti nedideliu vandens kiekiu (iki 10%). Antrą sluoksnį galima dažyti, kai visiškai išdžiūsta pirmasis. Mechaniniu būdu purkšti tik nesant vėjo. Nutraukus dažymo darbus, įrankius palikti dažuose. Rekomenduojama visą fasadą dažyti vienos gamybos serijos dažais arba sumaišyti skirtingų gamybos serijų dažus, kad nesiskirtų spalvotų dažų atspalviai. Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Panaudotus darbo įrankius plauti vandeniu.

  Pagrindo rūšis

  ALPOL šiltinimo sistemų dekoratyvinis mineralinis ir silikatinis tinkas, tinkamai išdžiovintas cemento kalkių tinkas, betono paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai. Nenaudoti dispersinių dažų, PVC ir medienos pagrindams dažyti.

  Pagrindo paruošimas

  Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebių dėmių, biologinės ir cheminės kilmės nuobėgų (druskų ar korozijos). Senus pagrindus būtina nuplauti suslėgtu vandeniu. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Sugeriančius ar dulkėtus (stipriai kreidingus) paviršius prieš dažant padengti gruntu ALPOL AG 707. Jeigu dažai naudojami ant naujo mineralinio pagrindo (pvz., cemento kalkių tinko), prieš tai pagrindą būtina bent 2 savaites džiovinti. Dekoratyvinį tinką galima dažyti anksčiausiai praėjus 3 dienoms, kai tinkas paklojamas.

  Darbų atlikimo sąlygos

  Darbus atlikti esant nuo +8°C iki +25°C aplinkos ir pagrindo temperatūrai. Į dažus nepilti jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų sluoksnį, kol visiškai išdžiūsta, saugoti nuo kritulių tinkamai uždengiant, nes dėl netinkamų dažymo ir dažų džiūvimo sąlygų gali atsirasti spalvos pakitimų ir skirtis atspalviai. Per aukšta temperatūra dažant ir džiūstant dažams per greitai pašalina iš sistemos vandenį ir rišiklis nesukimba su mineraliniu pagrindu. Dėl šios priežasties vėliau patekus vandens nesurištas kalio stiklo vanduo gali migruoti į dangos paviršių, dėl ko gali atsirasti ilgalaikių nuobėgų ar spalvos pakitimų. Per žema temperatūra sulaiko vandenį sistemoje ir vėlina rišimą, dėl ko pablogėja dangos patvarumas ir atsiranda nuobėgų bei spalvos pakitimų.

  Pastabos

  Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2)°C temperatūros ir (50±5)% oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Dėmesio: stipriai šarminis produktas! Prieš dažant uždengti visus stiklo, klinkerio, keramikos, metalo ir natūralaus akmens paviršius. Naudoti apsauginius akinius. Dažų patekus į akis, nedelsiant akis gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Taip pat saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

  Laikymas

  Originalioje, nepažeistoje pakuotėje ir sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

  Silikatiniai fasado dažai ALPOL AF 660 5L


  Kaina:

  22.50€ Kib
  Susijusios prekės

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

  NANO-silikoniniai fasado dažai ALPOL AF 680 5L SALSA

  Visiems tvirtiems mineraliniams, organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams, suteikiant jie..

  24.99€

  Gruntas prieš silikatinį-silikoninį tinką ALPOL AG 706 13 Kg

  Gruntas prieš silikatinį-silikoninį tinką ALPOL AG 706 13 Kg

  Skirtas šiurkštaus, surišimą gerinančiam, baltam ar spalvotam, sluoksniui įrengti, ant visų statyb..

  19.99€

  Silikatinis silikoninis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 370 1,0 mm (Samanėlė) 25 Kg (PURŠKIMUI)

  Silikatinis silikoninis struktūrinis (dekoratyvinis) tinkas ALPOL AT 370 1,0 mm (Samanėlė) 25 Kg (PURŠKIMUI)

  Pastatų vidui ir išorei tinkuoti dekoratyviniu, plonu tinko sluoksniu (pvz., naudojant ALPOL EKO PL..

  35.00€

  Plačiau