• Struktūriniai purškiamieji dažai ALPOL AF 641 15L (UGNIAI ATSPARŪS)

Dažyti pastatų viduje, dekoratyviniu, struktūriniu sluoksniu. Šis gaminys yra padidinto atsparumo ugnies poveikiui, kartu su perdangų šiltinimo sistema ALPOL STROP WM. Dažų bazė yra baltos spalvos, kurią galima tonuoti pagal ALPOL COLOR arba kitas, dažų spalvines paletes.

Išeiga: apie 0,6–1,2 l/m2 (atsižvelgiant į dažymo būdą ir dažomo paviršiaus tipą).

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Pagrindo rūšis

Tinkamai išdžiovintas cemento kalkių tinkas, betoniniai paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai, kuriems nereikia ypač laidžių dangų. Dekoratyviniu plonasluoksniu tinku tinkuotos šiltinimo sistemos su polistireniniu putplasčiu. Gerai prigludusios dispersinių ir mineralinių dažų dangos. Nenaudoti mediniams pagrindams.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5°C iki +25°C. Į dažus nepilti vandens, jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų dangą saugoti nuo kritulių, kol visiškai išdžiūsta – naudoti tinkamas apsaugos priemones.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2)°C temperatūros ir (50±5)% oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Sudėtyje yra: 5-chlor-2-metil-4-izotiazol-3-ono [EB Nr. 247-500-7] ir 2-metil-4-izotiazol-3-ono [EB Nr. 220-239-6] mišinys (3:1). Gali sukelti alerginę reakciją. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Laikymas

Originalioje, nepažeistoje pakuotėje ir sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

Struktūriniai purškiamieji dažai ALPOL AF 641 15L (UGNIAI ATSPARŪS)


Kaina:

49.99€ Kib
Susijusios prekės

Giluminis gruntas betonavimui ALPOL AG 700 10 Kg

Giluminis gruntas betonavimui ALPOL AG 700 10 Kg

Pagrindams stiprinti ir jų įgerčiai sumažinti bei išlyginti. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėj..

21.00€

Plačiau