• Elastingas siūlių glaistas plytelėms nuo 2 iki 20 mm ALPOL ELITE AS E51 5 Kg (ANTRACITAS)

Siūlėms, kurių plotis nuo 2 iki 20 mm, tarp įvairios įgerties plytelių: akmens masės, kurių įgertis < 0,5 %, glazūros ir terakotos, kurių įgertis didelė > 10 %, ant tradicinių ir deformuojamų pagrindų, t. y. šildomų, terasos, balkonai, fasadai ir pan., užpildyti. Siūlių glaistas taip pat gali būti naudojamas siūlėms tarp mozaikos, natūralaus ir dirbtinio akmens dangų bei stiklinių plytelių užpildyti. Baltos spalvos glaistas rekomenduojamas marmuro dangoms. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje. Nenaudoti agresyviomis sąlygomis.

CG2WA tipas

Sudėtis: baltojo portlandcemenčio ir aliuminatinio cemento, pigmento, nanometrinių dydžių mineralinių priedų ir priemaišų mišinys.

Sąnaudos:

kai siūlės plotis 3 mm ir plytelių matmenys 2,5×2,5 cm

apie 2,3 kg/m2

kai siūlės plotis 3 mm ir plytelių matmenys 10×10 cm

apie 0,5 kg/m2

kai siūlės plotis 5 mm ir plytelių matmenys 20×25 cm

apie 0,3 kg/m2

kai siūlės plotis 10 mm ir plytelių matmenys 30×30 cm

apie 0,5 kg/m2

kai siūlės plotis 20 mm ir plytelių matmenys 30×30 cm

apie 0,8 kg/m2


Plytelių siūlių glaistymas patarimai


Pagrindo paruošimas

Prieš glaistant nuo plytelių pašalinti klijų likučius, tarpus tarp plytelių nuvalyti, pašalinti dulkes ir sudrėkinti vandeniu. Didelės įgerties plyteles gerai sudrėkinti. Patikrinti plytelių atsparumą spalvos blukimui.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Naudojimo būdas

Pakuotės turinį išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su nurodytu švaraus šalto vandens kiekiu, kol gaunama vientisa, numatytos konsistencijos masė. Palaukti 5 minutes ir vėl išmaišyti. Masę ant plytelių tepti glaistykle arba mente su kieta guma ir įstrižais judesiais užpildyti tarpus tarp plytelių. Paskiau nubraukti masės perteklių. Po maždaug 10 minučių pradėti lyginti siūlių paviršių su drėgna, dažnai skalaujama kempine. Siūlių paviršiaus stipriai netrinti pernelyg drėgna kempine, kadangi gali sumažėti vandens lašelių efektas, pablogėti kietumas ir gali būti atsirasti spalvinių dėmių. Paklojus, po 30 minučių siūlių paviršių išlyginti gerai išspausta kempine. Sandūroms sukietėjus, pašalinti apnašas nuo plytelių paviršiaus. Masę sunaudoti per 40–50 minučių nuo sumaišymo su vandeniu. Jeigu per šį laiką masė sukietėja, būtina ją iš naujo išmaišyti, bet nepilti vandens. Padauginus vandens pablogėja visos glaisto savybės: atsparumas, rišimo trukmė ir patvarumas. Taip pat gali pakisti spalva. Skirtingiems atspalviams išvengti rekomenduojama naudoti to paties gamybos serijos numerio siūlių užpildą.

Įrankiai

Elektrinis lėtaeigis maišytuvas, siūlui glaistų maišiklis, mentė, guminė trintuvė, mentelė, glaistyklė, glaistymo prietaisai, smulkių porų kempinės.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5 °C iki +30 °C aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Ką tik paklotą užpildą saugoti, kad nesudrėktų ir neperdžiūtų.

Laikymas

Originaliose, nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose – 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Gaminys dirgina akis ir kvėpavimo takus. Naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu, pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Šviežius plytelių nešvarumus valyti vandeniu, o sukietėjusius – ALPOL AI 770 valikliu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant produktą.

Elastingas siūlių glaistas plytelėms nuo 2 iki 20 mm ALPOL ELITE AS E51 5 Kg (ANTRACITAS)


Kaina:

15.80€ Kib
Susijusios prekės

Elastingi įvairių plytelių klijai šildomoms grindims ALPOL AK 511 25 Kg

Elastingi įvairių plytelių klijai šildomoms grindims ALPOL AK 511 25 Kg

Įvarių rūšių akmens masės, didelių matmenų glazūruotų, terakotos ir natūralaus akmens (išskyrus ma..

6.99€

Sanitarinis silikonas plytelių siūlėms ALPOL ELITE 300 ml (ANTRACITAS)

Sanitarinis silikonas plytelių siūlėms ALPOL ELITE 300 ml (ANTRACITAS)

Galima naudoti keraminių plytelių tarpams, kurių plotis nuo 4 iki 25 mm. Tinkamas užpildyti plyšius..

4.79€

Dažomas silikoninis sandariklis Penosil Painters silikone (greitai džiustantis) 310 ml

Dažomas silikoninis sandariklis Penosil Painters silikone (greitai džiustantis) 310 ml

Painters‘ silikoną jau po valandos galima dažyti. Nors galima naudoti įvairių tipų dažus, rekomendu..

4.99€

Plačiau