Su kiekvienais metais namo apdailai vis populiaresnės tampa klinkerio plytelės. Feldhaus Klinker asortimentas išsiskiria spalvų ir paviršių įvairove. Naudojant fasadines plyteles ženkliai atpinga statyba, kadangi nereikia plataus pamato. Klinkerinės plytelės puikiai dera tiek su dekoratyviniu tinku, tiek su medžio apdaila.

Dėka puikių eksploatacinių savybių, tokių kaip: vandens garų pralaidumas, atsparumas šalčiui, labai mažas vandens įgeriamumas, užtikrinančių ilgą klinkerinių plytelių tarnavimo laiką, o taip pat dėka lengvo montavimo ir apdirbimo, vis dažniau fasado apdailai naudojamos klinkerinės plytelės tiek renovuojant senus pastatus, tiek statant naujus.

Plytelės gaminamos tiek lygiu, tiek rifliuotu, tiek sendintu paviršiumi. Klinkerinės plytelės yra atsparios šalčiui ir gali būti naudojamos tiek naujo, tiek renovuojamo namo sienų apdailai lauke ir viduje. Plytelės gali būti klijuojamos ant užarmuotos, apšiltintos putų politirenu ar akmens vata, arba tiesiai ant sienos. Feldhaus Klinker plytelių gamyboje naudojama tik moderniausia įranga, todėl yra išgaunami labai natūralūs paviršiai ir spalvos. Klinkerinės plytelės puikiai dera tiek su dekoratyviniu tinku, tiek su medžio apdaila, todėl net išrankiausias klientas ras tinkamą sprendimą ir patenkins savo poreikius.

Feldhaus klinker plytelės naudojamos kartu su termoizoliacine sistema (ETICS) užtikrina pilną fasado apsaugą nuo atmosferos poveikio ir ženkliai pakelia pastato vertę.

Modelis: R771WDF17L

Plytelių išmatavimai: 215*17*65
Plytelių išeiga: 60 vnt/m2
Plytelių vidutinis svoris: 27 kg/m2
Kiekis dėžutėje : nepakuota
Kiekis paletėje : 39,33 m2

Plytelių atspalvis kažkiek gali skirtis nuo parodytų nuotraukose, kiekiai gamykloje pastoviai kinta


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Klinkerinės plytelės Feldhaus Klinker Vascu R771WDF17L (paletėje 39,33m2)


Kaina:

31.90€ m2
Plačiau