• Lėtojo stingimo gipsinis glaistas siūlėms ALPOL AG S20 2 Kg

Užglaistyti gipskartonio, Pro-Monta plokščių ir kitų gipso elementų sandūras bei siūles, taip pat tinkui glaistyti prieš išlyginamąjį glaisto sluoksnį, nedideliems sienų ir lubų pažeidimams užpildyti. Naudoti pastatų viduje.

1B tipas, B2/20/2 rūšis

Išeiga: apie 1 kg/m2/mm

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Naudojimas

Maišo turinį mechaniškai ar rankomis sumaišyti su nurodytu švaraus, šalto vandens kiekiu iki gaunama reikiama vientisa konsistencija. Visada sausąjį mišinį berti į vandenį. Palikti 5 minutėms ir vėl išmaišyti. Glaistomą gipsą ant paruošto pagrindo tepti nerūdijančia plieno mente ar mentele iki gaunamas pageidaujamas efektas. Gipskartonio plokščių sandūras užpildyti armavimo juostomis. Išdžiuvus gipsui, visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Gipso ruošinį sunaudoti per 1 valandą nuo išmaišymo su vandeniu. Nepanaudotas kietėjantis ruošinys netinka pakartotinai skiesti vandeniu ir reikia jį išmesti.

Pagrindo tipas

Gipso, keramikos, silikato, betono ir akytojo betono elementų sienos ir lubos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipskartonio plokštės.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir našus. Pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Įtrūkimus ir plyšius nukalti. Trūkumus užpildyti greitojo rišimo mūro ALPOL AZ 130 arba lyginamuoju skiediniu ALPOL AZ 135. Silpnus pagrindus nudažyti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 arba ALPOL AG 704, jeigu papildomai reikia sumažinti pagrindo imlumą. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

Atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5ºC iki +30ºC aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius. Šviežią gipsą saugoti, kad pernelyg nesudrėktų.

Laikymas

Originaliose, nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose - 9 mėnesius nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti esant (20±2)°C temperatūros ir (65±5)% oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Lėtojo stingimo gipsinis glaistas siūlėms ALPOL AG S20 2 Kg


Kaina:

1.80€ Pak.
Susijusios prekės

Išlyginamasis gipsinis glaistas ALPOL AG S21 4 Kg

Išlyginamasis gipsinis glaistas ALPOL AG S21 4 Kg

Tinkui, gipskartonio plokštėms ir betono paviršiams glaistyti išlyginamuoju sluoksniu. Tinka naudot..

4.99€

Glaistas siūlėms KNAUF Fugenfuller Leicht DE 10 Kg

Glaistas siūlėms KNAUF Fugenfuller Leicht DE 10 Kg

Skirtas gipsinių plokščių siūlėms glaistyti rankiniu būdu, naudojant siūlių armavimo juostas, taip..

8.79€

Glaistas siūlėms KNAUF Fugenfuller Leicht DE 25 Kg

Glaistas siūlėms KNAUF Fugenfuller Leicht DE 25 Kg

Skirtas gipsinių plokščių siūlėms glaistyti rankiniu būdu, naudojant siūlių armavimo juostas, taip..

20.89€

Plačiau