• Silikono sandariklis Penosil Windows & Door (elastingas) 290 ml

Dėl greitos polimerizacijos ir tvirto sukibimo su daugybe dangų, Window & Door silikoninis sandariklis gali būti veikiamas vandens jau po 3 valandų po panaudojimo. Lietus sandariklio patvarumo, sukibimo ir elastingumo neblogina.

Sujungdamas įvairių paviršių siūles, Window & Door silikono sandariklis išlieka elastingas per visą eksploatavimo laikotarpį, net ir tada, kai yra veikiamas vibracijos, struktūrai plečiantis ar traukiantis. Window & Door silikoninis sandariklis suformuoja itin tvirtą, bet kartu elastingą jungtį.

Siūlei susiformavus, Window & Door silikono neveikia nei vanduo, nei UV spinduliai. Dėl šalčio ar šilumos gali vykti struktūros judėjimas, tačiau dėl Window & Door silikono elastingumo siūlės kokybė nekinta. Geriausios eksploatacinės savybės garantuojamos, temperatūrai esant nuo -40 °C iki +150 °C.

Kodėl verta rinktis Window & Door silikoną? • Visada elastingas, net ir esant žemoms temperatūroms • Neskilinėja. Silikonas nesukietėja ir išlieka elastingas net ir tada, kai jį veikia stiprus karštis ar UV spinduliai • Atsparus cheminėms medžiagoms. Silikonas yra atsparus visiems namuose naudojamiems valikliams ir kitiems tirpalams • Atsparus vandeniui. Silikono nenuplauna lietus ar dušo srovė, jo sukibimas su paviršiumi išlieka nepakitęs

Įprastinės naudojimo sritys

Langų, durų, fasadų, sienų, bagetų, grindjuosčių, orlaidžių, laidų ir vamzdžių įvadų sandarinimas ir hidroizoliacija, palėpėse ir rūsiuose atliekami darbai. Nerekomenduojama naudoti natūraliam akmeniui: marmurui, granitui.

Sukimba su

Keramika; Stiklu; Medžiu; Aliuminiu; Glazūruotais paviršiais; Neporėtais paviršiais; PVC; 

Atsparus lietui po 3 valandų

Visada elastingas

Atsparus saulei ir šalčiui


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Silikono sandariklis Penosil Windows & Door (elastingas) 290 ml


Kaina:

5.99€ Vnt.
Plačiau