• Elastingi plytelių klijai GELOSIL ALPOL AK 520 25 Kg (IŠLYGINAMIEJI)

Gali būti naudojami įvairios įgerties ir dydžio, taip pat didelio formato akmens masės, glazūruotoms, terakotos, cementinėms, akmens (išskyrus marmuro), keraminėms, klinkerio ir kitoms plytelėms klijuoti. Receptūroje taikomas unikalus specialiai modifikuojamų mineralinių medžiagų (įskaitant reakcinį silicio dioksidą) ir priedų derinys leidžia plačiai reguliuoti darbinę konsistenciją, kartu išsaugojant reikiamus parametrus ir patogų naudojimą. Atsižvelgiant į naudojamo vandens kiekį ir sluoksnio storį, gali būti naudojami kaip tiksotropiniai klijai dangoms ant vertikalių paviršių klijuoti be slysmo arba kaip skysti klijai, kurie užpildo oro ertmes po plytelėmis ir padidina horizontalių paviršių kontaktinį paviršių. Leidžia kartu išlyginti nuo 2 iki 15 mm sluoksnio pagrindą ir klijuoti plyteles. Gali būti naudojami klijuoti ant nedeformuojamų ir kritinių paviršių, pvz., terasose ir balkonuose, ant šildomų ar stipraus eismo paviršių, mokyklose, viešosios paskirties pastatuose, prekybos centruose, stotyse, drėgmės veikiamose patalpose (pvz., vonios kambariuose, dušinėse, virtuvėse, skalbyklose). Jeigu klijai naudojami akmens dangai klijuoti, kiekvieną kartą būtina atlikti bandymą dėl spalvos pakitimų. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje.

C2TE klasė

Techniniai duomenys

Išeiga: apie 11,5 m2 iš 25 kg

Sudėtis: cemento, smėlio, mineralinių priedų, priemaišų ir pluošto mišinys

Sausos masės tankis: apie 1,3 kg/dm3

Tinkamas vandens kiekis: apie 6,5 l / 25 kg tiksotropiniams klijams (klijuojant dangas be slysmo)

                                               apie 8,25 l / 25 kg skystiesiems klijams (pašalina oro ertmes)

Pradinis sukibimas: ≥ 1,0 MPa

Sukibimas panardinus vandenyje: ≥ 1,0 MPa

Sukibimas po terminio sendinimo: ≥ 1,0 MPa

Sukibimas po šaldymo ciklų: ≥ 1,0 MPa

Atviroji pauzė: 30 min.

Slysmas: ≤ 0,5 mm

Taisymo trukmė: ≤ 20 minučių

Sunaudojimo trukmė: apie 4 valandos nuo sumaišymo su vandeniu

Siūlių glaistymas: po 24 valandų

Eksploatavimas: po 18 valandų

Degumas: A2-s1,d0/A2fl-s1 klasė

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Pagrindo rūšis

Tinkamai išdžiovintas ir paruoštas cementinis, cementinis kalkių ir gipsinis tinkas, betoninis pagrindas, cemento, akmens, mozaikinio cemento, anhidritinės ir bituminės grindys. Plytų ir tuščiavidurių keraminių, silikatinių plytų, akytojo betono blokelių sienos. Seną glazūrą, terakotą ir akmens masę (patalpų viduje), gipso kartono, pluošto cemento ir pluošto gipso plokštes, gerai sukibusias, tvirtas ir stabilias dažų dangas, stabiliai pritvirtintas OSB plokštes (kurių storis ≥ 22 mm). Skystosios folijos (pvz., ALPOL AH 751) arba polimerinių cementinių sandarinimo skiedinių (pvz., ALPOL AH 752, ALPOL AH 753, ALPOL AH 754) hidroizoliacijos sluoksniai.

Pagrindo paruošimas

Pagrindo paviršius turi būti sausas, patvarus ir tvirtas.Naujas tinkas ir betonas turi būti sukietėjęs ir išdžiovintas.Senus, silpnai sukimbančius, trapius ir eižėjančius sluoksnius pašalinti.Ištrupėjimus užpildyti greitojo rišimo ALPOL AZ 130 arba išlyginamuoju ALPOL AZ 135 skiediniu.Silpną pagrindą sutvirtinti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 ir ALPOL AG 703, jeigu reikia papildomai sumažinti pagrindo įgertį.Nuo mozaikinio cemento ir akmens grindų dangos pašalinti teršalus ir sukibimą silpninančius sluoksnius, paskiau nudažyti gruntu ALPOL AG 700 arba ALPOL AG 702.Senas plyteles, prieš tai pašalinus nuo jų riebalus ir pašiurkštinus, ištepti plonu klijų sluoksniu, kad susidarytų kontaktinis sluoksnis, arba nudažyti gruntu ALPOL AG 702.Gipsinius pagrindus, anhidritines grindų dangas, gipsines pluošto plokštes du kartus nudažyti gruntu ALPOL AG 703.OSB plokštes, nuvalius sukibimą silpninančias medžiagas (pvz., mechaniniu būdu nušlifavus), ištepti neskiestu gruntu ALPOL AG 708.

Naudojimo būdas

Maišo turinį mechaniniu arba rankiniu būdu sumaišyti su nurodytu švaraus, šalto vandens kiekiu, kol gaunamas vientisas numatytos konsistencijos mišinys.Palaukti 5 minutes ir vėl išmaišyti. Klijus ant pagrindo tepti mente arba glaistykle ir paskirstyti dantyta mente su tinkamo dydžio dantimis.Jeigu plytelės klijuojamos ant kritinių paviršių ar vietose, kur gali bėgti vanduo, klijų reikia užtepti ir ant plytelių apatinės pusės.Šios procedūros galima netaikyti, jeigu ant horizontalių paviršių naudojami skystieji klijai, kurie tepami vidutinio sluoksnio skiediniams skirta mente su apvaliais dantų tarpais.Prieš klijuojant plytelių nedrėkinti.Plyteles kloti prispaudžiant prie pagrindo. Paklojus plyteles, jų padėtį galima taisyti 20 minučių.Plyteles būtina suklijuoti ne vėliau kaip per 30 minučių nuo klijų ištepimo ant pagrindo.Kadangi tiksotropiniai klijai nenuteka, galima nenaudoti distancinių įdėklų. Klijus sunaudoti per 4 valandas nuo išmaišymo su vandeniu.Jeigu per tą laiką klijai sutirštėja, dar kartą smarkiai juos išmaišyti, nepilant vandens.Padauginus vandens, pailgėja rišimo trukmė ir pablogėja visos skiedinio savybės, iš jų kibumas ir slysmas. Nepanaudotas kietėjantis mišinys netinkamas pakartotinai maišyti su vandeniu ir reikia jį išmesti.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti, kai aplinkos temperatūra nuo +5 °C iki +30 °C. Į klijus nepilti jokių kitų medžiagų. Užteptus klijus, kol sukietėja, saugoti, kad neperdžiūtų, nesudrėktų ir nuo šalčio.

Laikymas

Originalioje, nepažeistoje pakuotėje, sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Sumaišius su vandeniu, pasireiškia šarminė reakcija. Produktas dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą. Naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu, o sukietėjusius – ALPOL AI 770 valikliu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant produktą.

Elastingi plytelių klijai GELOSIL ALPOL AK 520 25 Kg (IŠLYGINAMIEJI)


Kaina:

11.99€ Maiš
Susijusios prekės

Spalvotas gruntas drėgmę įgeriantiems paviršiams ALPOL AG 703 5 Kg

Spalvotas gruntas drėgmę įgeriantiems paviršiams ALPOL AG 703 5 Kg

Išlygina ir sumažina pagrindo įgeriamumą. Rekomenduojamas naudoti prieš įrengiant savaime išsilygin..

22.99€

Hidroizoliacija terasoms ir balkonams ALPOL AH 752 10 Kg

Hidroizoliacija terasoms ir balkonams ALPOL AH 752 10 Kg

Balkonams, terasoms, cokoliams sandarinti. Sienoms, rūsiams, pamatams bei drėgnoms ir šlapioms pata..

39.00€

Putų polistireno plokštės Šiloporas EPS 80 (pakuotė 0,30m3)

Putų polistireno plokštės Šiloporas EPS 80 (pakuotė 0,30m3)

Šiloporas EPS 80 - efektyvi, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikin..

14.50€

Plačiau