• Gipsinis tinkas-remontinis mišinys ALPOL AG T29 20 Kg

Vienasluoksniam padengimui gipsiniu tinku, rankiniu būdu, sienoms ir luboms, patalpose, kurios nebus veikiamos nuolatinės drėgmės ir vandens garų kondensato. Labai geras keraminių dangų, dekoratyvinio tinko, išlyginamojo glaisto, tapetų ir dažų pagrindas. Mažiausias tinko sluoksnio storis: 8 mm. Naudoti pastatų viduje.

B1/20/2 rūšis

Išeiga: apie 0,9 kg/m2/mm

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Naudojimo būdas

Gipso tinką išmaišyti inde lėtaeigiu maišytuvu ir tolygiai kloti ant sienos glaistytuvu ar plačia mente. Taip paklotą tinką paskirstyti H tipo lentjuoste. Šiek tiek sukietėjus tinkui, maždaug po 50 minučių, tinko paviršių išlyginti trapecine lentjuoste. Po dar 30 minučių tinką nugludinti (nurėžti) tinką plačia mente, laikoma statmenai su sienos plokštuma. Iki galutinai tinkas sukietėja, po maždaug 20 minučių, tinko paviršių sudrėkinti vandeniu ir nušveisti mente su kempine, kad jo paviršiuje susidarytų vadinamasis „pienelis“. Po 20 minučių tinko paviršių nugludinti plačiąja mente, laikoma lygiagrečiai su sienos plokštuma, kad tinkas galutinai pasidarytų glotnus. Jeigu šios operacijos metu nesusidaro pakankamai „pienelio“, tinką reikia papildomai sudrėkinti. Optimali tinko apdorojimo trukmė yra apie 120 minučių. Paviršius, ant kurių bus klijuojamos plytelės, palikti „pašiauštus“ – nereikia jų dantyti ar gludinti. Storesniam gipso sluoksniui gauti tinką kloti sluoksniais, taikant metodą „drėgnas ant drėgno“.

Pagrindo tipas

Plytų, keraminių tuščiavidurių, silikatinių plytų ir akytojo betono blokelių mūras, surenkamųjų betono elementų sienos ir perdangos. Seni, neišdūlėję cemento ir kalkių tinko paviršiai.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus ir tvirtas, be dulkių ir riebių dėmių. Trūkumus ir nelygumus užpildyti rankiniu gipso tinku ALPOL AG T29 ne vėliau kaip valanda prieš tinkuojant. Vietas, kur gali susidaryti įtrūkių, pvz., įvairių konstrukcijų medžiagų sandūras, statybinių angų kampus ir pan., sutvirtinti stiklo pluošto armatūros tinklu su 10 mm akutėmis, kuris įleidžiamas į gipso tinką. Prieš klojant tinką silpnus paviršius sutvirtinti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700. Bent prieš 24 valandas prieš klojant tinką būtina betoninius paviršius gruntuoti gruntu ALPOL AG 702, o labai imlius ar skirtingo imlumo paviršius – gruntu ALPOL AG 703. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, turėklus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio kontakto su gipsu, kuris skatina koroziją.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5°C iki +25°C aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Šviežią tinką saugoti, kad pernelyg neperdžiūtų ir nesudrėktų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (20±2)°C temperatūros ir (65±5)% oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu, pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Įrankius valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Laikymo sąlygos

Originaliose, nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose - 3 mėnesiai nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Gipsinis tinkas-remontinis mišinys ALPOL AG T29 20 Kg


Kaina:

8.00€ Maiš
Susijusios prekės

Balti akriliniai-gruntiniai dažai luboms ir sienoms ALPOL AF 605 5L

Balti akriliniai-gruntiniai dažai luboms ir sienoms ALPOL AF 605 5L

Vandeniu skiedžiami, balti, netonuojami, akrililiniai dažai. Skirti dažyti tvirtus, drėgmės neveik..

9.99€

Giluminis gruntas sienoms ALPOL AG 700 2 Kg

Giluminis gruntas sienoms ALPOL AG 700 2 Kg

Pagrindams stiprinti ir jų įgerčiai sumažinti bei išlyginti. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėj..

5.49€

Gipsinių, cementinių tinkų gruntas ALPOL AG 708 (KONCENTRATAS) 15 Kg

Gipsinių, cementinių tinkų gruntas ALPOL AG 708 (KONCENTRATAS) 15 Kg

Išlygina ir sumažina mineralinio pagrindo įgeriamumą. Rekomenduojamas naudoti kaip gipsinio tinko, ..

42.99€

Baltas polimerinis išlyginamasis glaistas  ALPOL Putz S AM 800 4 Kg

Baltas polimerinis išlyginamasis glaistas ALPOL Putz S AM 800 4 Kg

Tinkui, gipskartonio plokštėms, dažytiems ir betono paviršiams užglaistyti plonu, glotniu baigiamuo..

5.99€

Gipsinis tinkas ROTBAND 30 Kg DE

Gipsinis tinkas ROTBAND 30 Kg DE

Naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti. Kaip pagrindas vienasluoksniam tink..

13.30€

Gruntas prieš tinkavimą KNAUF Stuck-Primer 15 Kg

Gruntas prieš tinkavimą KNAUF Stuck-Primer 15 Kg

Skirtas naudoti ant stipriai arba netolygiai įgeriančių tinko pagrindų. Jeigu jie atitinkamai nepa..

47.70€

Plačiau