• Balti akriliniai-gruntiniai dažai luboms ir sienoms ALPOL AF 605 10L

Vandeniu skiedžiami, balti, netonuojami, akrililiniai dažai. Skirti dažyti tvirtus, drėgmės neveikiamus mineralinius ir organinius paviršius. Ypač rekomenduojami naudoti kaip gruntiniai dažai, pirmą kartą dažant ir pagrindui paruošti, prieš dažant baigiamojo sluoksnio dažais. Puikiai išlygina ir sumažina pagrindo įgeriamumą. Sudėtyje esantis didelis užpildų ir pigmentų kiekis suteikia gerų slepiamųjų savybių. Pagerina paviršiaus dažų sukibimą ir ženkliai sumažina jų sąnaudas. Tinka naudoti gyvenamuosiuose, visuomeninės paskirties ir pramoniniuose pastatuose.
Išeiga: Nuo 0,08 iki 0,12 l/m2 (dažant vieną kartą)

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Akrilinių vidaus dažų naudojimo būdas

Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Pirmam gruntiniam sluoksniui pakloti rekomenduojama dažus skiesti vandeniu 9:1 santykiu. Gerai išmaišius tepti dažymo voleliu, teptuku arba purkšti (purškiant mašininiu būdu būtina tinkamai parinkti purškimo parametrus). Po maždaug 3 valandų sluoksnis sukietėja tiek, kad galima dažyti paviršiniais dažais. Dengiamajam sluoksniui rekomenduojama naudoti ALPOL COLOR spalvų paletės šveitimui atsparius paviršinius akrilinius lateksinius ALPOL AF 610 arba lateksinius silikoninius ALPOL AF 615 dažus.

Akrilinių vidaus dažų pagrindo rūšis

Tinkamai išdžiovintas, mineralinis cemento ir kalkių, cemento, gipso tinkas, polimeriniai, gipso, cemento ir kalkių lyginamieji glaistai, betono paviršiai, gipskartonio plokštės, tvirtai su pagrindu sujungti dispersinių ir mineralinių dažų sluoksniai.
 
Akrilinių vidaus dažų pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebalų ir kristalinių dėmių. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Senus dažų sluoksnius nuplauti vandeniu su valikliu. Aliejinių dažų sluoksnius nušveisti iki tikrojo pagrindo. Senus, sugeriančius ar dulkėtus (stipriai kreidingus) paviršius nudažyti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700. Jeigu dažai naudojami ant naujo mineralinio pagrindo (pvz., cemento, cemento ir kalkių tinko), prieš tai pagrindą būtina bent 4 savaites džiovinti. Gipsinio tinko atveju šis laikotarpis turėtų būti bent 2 savaitės. Esant grybeliams ar pelėsiams, būtina juos neutralizuoti preparatu ALPOL AI 790, paskiau paviršių nuplauti švariu vandeniu ir palikti išdžiūti. Prieš pradedant darbus būtina apsaugoti visus paviršius, kurių neketinama dažyti.

Darbų atlikimo sąlygos

Dažyti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5 °C iki +25 °C. Dėl žemos temperatūros ir didelės oro drėgmės pailgėja dažų džiūvimo trukmė. Ypač būtina atkreipti dėmesį, kad patalpos būtų gerai vėdinamos. Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Į dažus nepilti jokių kitų dažų ar preparatų.
 
Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.
 
Akrilinių vidaus dažų laikymas

Originalioje, nepažeistoje, sandariai uždarytoje pakuotėje nuo +5 °C iki +25 °C temperatūroje – 18 mėnesių nuo pagaminimo datos. Produktą saugoti nuo šalčio pervežant ir laikant.

Balti akriliniai-gruntiniai dažai luboms ir sienoms ALPOL AF 605 10L


Kaina:

17.99€ Kib
Susijusios prekės

Akcija! -22% Universalus polimerinis glaistas prieš dažymą ALPOL AM 810 PUTZ M START 3 Kg

Universalus polimerinis glaistas prieš dažymą ALPOL AM 810 PUTZ M START 3 Kg

Paviršiams glaistyti plonu, lygiu apdailos sluoksniu. Taip pat tinka pagrindo glaistymui, prieš bai..

3.90€ 4.99€

Giluminis gruntas betonavimui ALPOL AG 700 10 Kg

Giluminis gruntas betonavimui ALPOL AG 700 10 Kg

Pagrindams stiprinti ir jų įgerčiai sumažinti bei išlyginti. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėj..

18.30€

Universalus glaistas KNAUF Super Finish 5.4 Kg

Universalus glaistas KNAUF Super Finish 5.4 Kg

Naudojamas sienų bei lubų plokštumoms vidaus patalpose glaistyti. Tinkamas glaistyti visus įprastu..

8.70€

Silikoniniai lateksiniai vidaus dažai sienoms ALPOL AF 615 5L

Silikoniniai lateksiniai vidaus dažai sienoms ALPOL AF 615 5L

Visiems tvirtiems, mineraliniams ir organiniams, naujiems ir atnaujinamiems paviršiams dažyti, sute..

22.99€

Plačiau