Uždaryti
(0) Produktas(-ai)
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Kategorijos
  Filtras
  Preferences
  Ieškoti

  Kokius plytelių klijus naudoti vonios kambariui, šildomoms grindims, sienoms klijuoti?

  Šiandieninė rinka pirkėjams siūlo platų statybinės chemijos pramonės pagamintų gaminių pasirinkimą, įskaitant klijus plytelėms. Gamintojai plečia savo siūlomą asortimentą į jį įtraukdami  plataus panaudojimo sričių spektro klijų mišinius.

  Jų universalumas ir visapusiškumas nebūtų įmanomas nenaudojant specialių priedų ir mišinių pagerinančių gaminio kokybę. Tam, kad be problemų klijuotumėte plyteles, būtina pasirinkti tinkamo tipo klijus vėlesniam jų naudojimui. Būtina atsižvelgti į daugelį veiksnių, be kita ko ir į pagrindą, prie kurio bus tvirtinamos plytelės, klijuojamų plytelių rūšį, jų dydį, naudojimo vietą ir darbo sąlygas.

  Platus ALPOL klijų asortimentas

  ALPOL grupės produktai yra aukštos kokybės statybos chemijos gaminių ir sistemų gamintoja, savo asortimente turinti paprastus C1* klasės cementinius klijus, kurių sukibimas su pagrindu yra ≥0,5 MPa (glazūruotų plytelių klijai ALPOL AK 509 – elastingi įvairių plytelių klijai šildomoms grindims ALPOLAK 511), taip pat elastinius / deformuojamus, C2* klasės klijus, kurių sukibimas su pagrindu yra ≥1 MPa (elastingieji, greito stingimo, įvairių plytelių klijai ALPOLAK 512 (balti) - elastingi NANO-klijai klinkeriui ALPOL AK 518). Pasirinktinai jie gali būti naudojami ant nedeformuojamų arba deformuojamų (pvz., šildomų grindų, terasose ir balkonuose), nereiklių (betono, cemento) arba sudėtingų (asfaltas, senos plytelės, gipso kartono plokštės) paviršių. Tarp jų yra greit sukimbantys klijai didelių išmatavimų glazūruotoms, terakotinėms plytelėms, taip pat specialūs klijai klinkeriui (patentuoti elastingi NANO-klijai klinkeriui ALPOL AK 518), akmeniui (taip pat ir marmurui), skysti klijai. Platus asortimentas užtikrina galimybę išsirinkti tinkamą mišinį specifiniams poreikiams.

  Pagrindinės savybės suteikiančios klijams patikimumą tarp meistrų

  Vienas iš plačiau naudojamų gaminių, į kurį verta atkreipti ypatingą dėmesį, tai elastingi klijai plytelėms ALPOL AK 511 (klasė C1TE) surengtos apklausos „Geriausi 2014 metų C1 kategorijos klijai“ nugalėtojai. Svarbiausi gaminio požymiai, apsprendę jo galimybę užimti pirmą vietą yra aukšta kokybė, gaminio patikimumas ir palanki jo kaina. Elastingi klijai plytelėms ALPOL AK 511 skirti įvairių rūšių didelių išmatavimų glazūruotų keraminių ir akmeninių (išskyrus marmurines) plytelių klijavimui pastatų viduje ir išorėje. Dėl specialios savo formulės šie klijai idealiai tinka naudoti ant šildomų grindų. Gaminys taip pat turi kitas svarbias savybes palengvinančias darbą su juo:

  • nežymus nutekėjimas, kurio dėka plyteles galima pradėti klijuoti nuo bet kurios sienos vietos (nebūtina pradėti klijuoti nuo fiksuotos juostos sienos apačioje ir naudoti tarpiklius);
  • ilgesnis laikas kurį galima klijus laikyti atvirus, užtikrinant tinkamą klijų mišinio sukibimą su plytelėmis, 30 minučių nuo jo užtepimo ant pagrindo momento;
  • ilgas, dvi valandas trunkantis tinkamumo naudoti laikas nuo sumaišymo su vandeniu momento.

  Didelę reikšmę turi ir paviršių, ant kurių gali būti atliekami darbai, naudojant klijus ALPOL AK 511 įvairovė. Klijai tinkami naudoti ant cementinio ir cementinio-kalkinio tinko, betoninio pagrindo, cementinių perdengimų, plytų mūro, tuščiavidurių keraminių, silikatinių ir cementinių blokelių mūro, taip pat ir ant sudėtingų paviršių: gipso kartono plokščių, ant paviršių esančių drėgnose patalpose, ant hidroizoliacinio sluoksnio (sandarinimo plėvelė pvz., ALPOL AH 751, vandeniui atspari hidroizoliacija pvz., ALPOL AH 752ALPOL AH 753).

  *reikšmės pagal PN-EN 12004

  C – cementiniai klijai,

  1 – normalaus rišimo plytelių klijai – lipnumas po 28 dienų ≥0,5 N/mm2,

  2 – pagerintų parametrų plytelių klijai – padidėjęs lipnumas, po 28 dienų ≥1,0 N/mm2,

  F – greitojo rišimo plytelių klijai – lipnumas ≥0,5 N/mm2, matuojamas ne vėliau nei po 6 valandų,

  T – mažesnio slysmo plytelių klijai – slysmas iki 0,5 mm,

  E – ilgesnės tinkamumo trukmės plytelių klijai – lipnumas po 28 dienų ≥0,5 N/mm2, nepaisant, kad trukmė nuo klijų užtepimo iki plytelės pridėjimo yra bent 30 minučių,

  S1 – klijų parametras, nusakantis, kad paviršius su sustingusiais klijais lieka nepažeistas jam įlinkus 2,5–5 mm.

  SUSISIEKIME